Klienci o mnie

Do Pani Alicji Jankowskiej trafiłam w 2004 roku, dzięki mojej przyjaciółce, która już dużo wcześniej korzystała z terapii i poleciła mi Panią Alicję, jako wyjątkowego fachowca w swojej dziedzinie. Zdecydowałam się na wizytę w momencie, gdy już wypróbowałam wiele sposobów, zdobyłam wiele informacji z internetu, a także odbyłam kilka wizyt terapeutycznych… na próżno. Nic nie działało, a stan mojego samopoczucia był dla mnie coraz trudniejszy do zaakceptowania.
I stało się! podjęłam decyzję i myślę, że jest to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu, gdyż dzięki niej, znalazłam się na wizycie u  Pani Alicji, która wskazała mi drogę, której nie widziałam wcześniej, wyjaśniła przyczynę wielu sytuacji życiowych, dzięki czemu dziś wiem jak postępować, by odnosić sukcesy zarówno w życiu prywatnym, jak i rodzinnym. Podczas wizyt zapewniła mi maksimum bezpieczeństwa, zrozumienia i dyskrecji, stając się moim przyjacielem, który rozumie drugiego człowieka. Moja droga ku zmianie trwa nadal, gdyż podjęłam decyzję pracy nad sobą i rozwoju osobistego, dlatego korzystam z cennych drogowskazów i wskazówek ku lepszemu życiu w środowisku pracy i rodzinnym.
Pani Alicja poprowadziła mnie nową drogą i dziś jestem bliżej szczęścia za co bardzo jej dziękuję.

Maria K.
marzec 2010

Zanim trafiłem do Pani Alicji, miałem okazję skorzystać z oferty innych specjalistów. Przewertowałem internet w poszukiwaniu. Za każdym razem, gdy wychodziłem od nich z wizyty, czułem niedosyt i niezaspokojone potrzeby. Dziś już wiem, że potrzebowałem dobrego terapeuty, który wysłucha mnie z uwagą i wskaże drogę, pozwoli nabrać dystansu do pewnych spraw i nauczyć się nowych rzeczy. Pani Alicja pomogła mi spojrzeć na życie z innej perspektywy, dzięki czumu lepiej radzę sobie w różnych aspektach mojego życia.
Uważam Panią Alicję, że jest nie tylko wspaniałym terapeutą, jest przede wszystkim człowiekiem i przyjacielem. Trafiłem do Pani Alicji z polecenia osoby, która była zadowolona z wcześniejszej terapii. Skorzystałem także. Dzisiaj polecam każdemu, kto zdecydował się pomóc sobie i zrobić porządki w swoim życiu.
Pani Alicji bardzo dziękuję.

Marcin
Wrzesień 2010